Понеділок - 9.00-17.00 Вівторок - 9.00-17.00 Середа - 9.00-17.00 Четвер - 9.00-17.00 П'ятниця - 9.00-17.00 Субота - вихідний Неділя - вихідний

Чому вигідно опалювати будинок без газу?

Домовласники сьогодні нерідко ставлять запитання: як обігріти приватний будинок без газу? Постійне зростання комунальних тарифів, підвищення цін на інші можливі види палива призводять до логічного пошуку альтернативи. А якщо бути більш точним, до пошуку альтернативних джерел енергії. У цьому випадку прекрасним вирішенням виниклої проблеми буде тепловий насос. Про це і поговоримо.

Як працює тепловий насос для опалення будинку

По-простому, тепловий насос об’єднує у собі найостанніші розробки у сфері використання відновлюваних джерел енергії для теплопостачання та підігріву води. Завдяки використанню значного теплового ресурсу повітря, води або земних надр, йому потрібно від електромережі лише близько 20% загальної енергії. При цьому, від нього в систему опалення надходить до 5 разів більше, ніж він споживає сам. Таким чином, можна пояснити економію загальних витрат на опалення і його значні показники продуктивності, порівняно з іншими видами опалювальних приладів.


Теплові насоси – це ефективність та економія!

Як зробити опалення у приватному будинку без газу? Тепловий насос Folansi є найбільш простим і актуальним рішенням для створення нової або вдосконалення вже існуючої системи подачі тепла в будинках, котеджах або маєтках. Далі поговоримо про особливості нових та реконструйованих приміщень.

Що потрібно?

  1. У новому будинку варто підготувати проект із низькотемпературною системою розподілу тепла. Тепла підлога і/або стіни (макс. Т = +45 °С), заміна батарей на фанкойли не тільки у холодні періоди забезпечить ГВП, а й влітку зможе працювати на охолодження.
  2. Для експлуатації сформованої системи з радіаторами оптимально використовувати високотемпературні моделі ТН, якщо у систему включені теплі підлоги і/або стіни – середньотемпературні, які разом із допоміжним джерелом тепла або самостійно можуть забезпечити нагрів води і подачу тепла в будинок.


готовое рещение с тепловым насосомТепловой насос Mycond в домеУстановка ТН в частном домеТН для часного дома

Як правильно зробити опалення у приватному будинку


Отопление в частном домеОснова – добре утеплений будинок. Зниження тепловтрат безпосередньо впливає на зменшення платежів. Наступний крок – правильно дібрати тепловий насос. У цьому випадку звертайтеся до фахівця, оскільки це обладнання впливає на економію і термін окупності витрат, які виникли на етапі його придбання та установки.

Особливості теплових насосів

Грунтовий тепловий насос здатний на 100% забезпечувати приватний будинок гарячою водою і теплом. Установка цього ТН вимагає наявності ділянки землі, цілком значних фінансових вкладень і проведення досить складних робіт із бурінням грунту. Для установки теплового насоса «вода-вода» теж необхідні своєрідні умови: наявність підземних водних горизонтів, постійне обслуговування і чищення фільтрів.

Найбільш універсальним і економним рішенням для нового будинку або для поліпшення вже існуючої системи опалення є повітряний тепловий насос. ТН «повітря-вода» вимагає найбільш мінімальних вкладень і характеризується коротким терміном окупності, легкістю монтажу і простою інтеграцією в будь-яку систему теплового постачання.

Як опалити будинок дешево?


Тепловой насос для отопления чаастного домаСтарий традиційний метод – дрова, брикети, пелети, вугілля, мазут або ще щось, що є у вас під рукою. Але не слід забувати про супутні при цьому проблеми: починаючи з установки котла і димоходу і закінчуючи їх обслуговуванням, постійними турботами про збереження або навіть елементарні запаси. До того ж про комфорт мова вже, у принципі, не йде. Звичайно, додатково потрібно буде поставити кондиціонери. Але це вже тягне надвитрат. І чималих. Можна придивитися собі електрокотел або газове опалення. Але з усім відповідним обладнанням та обслуговуванням у результаті теж отримаємо немаленьку суму. Майбутнє ж точно не за котлами, які працюють на викопному паливі.

За параметрами «ціна обладнання + вартість експлуатації» теплові насоси опиняються у виграші.


Вихід

Все досить просто: щоб отримати гранично економну у службі систему тепло/холодопостачання, потрібно спочатку розщедритися на певні капіталовкладення. Тепловий насос є інноваційним високотехнологічним обладнанням із інтелектуальною системою керування, що на цьому етапі поки що відбивається на його вартості порівняно з іншими типами теплової техніки. Але при цьому ТН із легкістю по функціоналу може замінити опалювальний котел, кондиціонер і водонагрівач.

Сьогодні європейське співтовариство, держава і банки запускають програми, які стимулюють все більше звернення до альтернативних джерел у питаннях опалення. Серед таких нині відома «IQ energy» від ЄБРР призупинена на не визначений час, але діють різноманітні «зелені кредити» від банків, деякі державні програми такі як "Тепла оселя". Вони, як правило, безпосередньо сприяють реалізації енергоефективних проектів.

За останні десять років на всій території України значно зросли темпи впровадження теплових насосів. Це обладнання все більше має успіх як за експлуатації на приватних об’єктах (будинок, особняк, котедж або ціле котеджне містечко), так і з комерційною або промисловою метою (багатоквартирний будинок, фермерське господарство, торговий комплекс, спортивна споруда, виробничі або адміністративне будівлі). Тепловий насос Folansi – найкращий варіант для опалення без газу, оскільки є найбільш перспективним у реалізації та функціональності порівняно з іншими типами теплотехнічного обладнання.

Comments

Write Comment